Sulle meeldib nautida hommikusööki hooviterrassil, jälgida päikeseloojangut ning merelaineid oma magamistoa aknast või katuseterrassilt. Sa pead loomulikuks, et Su maja on avar ja valgusküllane ning seal on piisavalt panipaiku ja garderoobe, et end mugavalt tunda. Pead lugu heast disainist ning kvaliteetsetest viimistlusmaterjalidest, kuna soetad ju kodu aastateks. Oled mõelnud, miks kasutatakse meil nii vähe taastuvenergiat, kuigi tänapäevane tehnoloogia võimaldab selle abil soojendada vett ning hoida kokku küttekulusid. Oled kahtlustanud, et ilmselt ei ole võimalik saada parimat mõistliku hinna eest. Ka meie arvasime nii, kuid võtsime eesmärgiks selle saavutamise. Selleks loome Tiskresse, mere äärde kaheksast eramust koosneva läbimõeldud elukeskkonna.

Lucca Kodu pakub Sulle kodu, kus Sa tunned ennast inspireerituna ja alati omas elemendis.

Tunnustatud arhitektide Martin Aunini ja Pia Tasa välja töötatud planeeringu ja hoonete märksõnadeks on kaasaegne, ajatu ja terviklik. Sisearhitekt Aet Pieli juhendamisel valminud siselahendused ja kvaliteetsed viimistlusmaterjalid on hinnas ka aastate pärast.

Arhitekt Pia Tasa: ''U-kujulise põhiplaaniga elamukompleksi projekteerimisel on arvestatud väljakujunenud linnaehitusliku situatsiooniga, tagades maksimaalse privaatsuse naaberkinnistute suhtes. Juurdepääs elamutele on sisetänava kaudu, nii et välimine perimeeter jääb terrasside ja aedade jaoks. Maksimaalne liigendatus seob orgaaniliselt uued majad olemasolevate üksikelamute keskkonda, et moodustuks harmooniline tervik. Lihtsa vormiga kahekorruselised elamud vahelduvad autovarjualustega. Osa katusest on kujundatud terrassiks, mille variseinad varjavad võõraste pilkude ja tuule eest, samas võimaldades kasutajale merevaated.''